צפייה מהנה…
חשיבות סרטוני יוטיוב - ספיישל

צפייה מהנה…

אם תמונה אחת שווה אלף מילים, תחשבו מה המשמעות של סרטון? לפניכם כל היתרונות ליצירת סרטונים ופרסומם ביוטיוב.

בעידן של היום קשה מאוד להגיע ללב הגולשים. העובדה שפתחתם מסעדה חדשה לא תגיע לכולם ללא פרסום נכון ואף מסיבי. אם אתם לא נמנים עם השפים הידועים בשוק סביר להניח שיהיה לכם קשה מאוד לצבור מוניטין, לצבר קהל לקוחות רחב וכמובן להיות מקום רווחי. יש כמה דברים שאתם יכולים לעשות על מנת להשיג את הדברים הנ"ל, כאשר הראשון שבהם הוא לבנות אתר באינטרנט והשני הוא לפרסם ולשווק את המסעדה ברחבי הרשת, בין אם בגוגל ובין אם ברשתות החברתיות השונות. אחת הרשתות החברתיות הפופולרית ביותר היא כמובן Youtube לה מגיעים מיליוני גולשים ביום ולכן אם אתם רוצים להתפרסם, חשוב שתעשו שימוש בפלטפורמה זו גם כן.

פתיחת ערוץ יוטיוב

כמו ברשתות החברתיות השונות, גם ביוטיוב ניתן לפתוח ערוץ עסקי. בעמוד זה תוכלו להזין את פרטי המסעדה וכמובן להעלות סרטונים שונים. בדומה לדפים העסקיים ברשתות החברתיות, גם פה חשוב לתחזק ולהעשיר בתוכן.

 

פתיחת ערוץ יוטיוב - ספיישל

העלאת סרטונים

כאשר מעלים סרטונים יש לזכור לעשות שימוש במילות מפתח רלוונטיות, לכתוב כותרת ותיאור ולהוסיף תגיות לסרטון וכמובן לבחור בתמונה מושכת. כל הנ"ל יעזרו בקידום האורגני של הסרטון. ככל שיהיו יותר צפיות בסרטון שלכם, יותר שיתופים של הסרטון ברשתות החברתיות, תגובות ולייקים, כך הסרטון יתקדם מבחינה אורגנית. הקפידו להוביל את הגולשים לאתר האינטרנט שלכם מהסרטונים השונים. יש אין ספור אפשרויות לסרטונים שאפשר להעלות. להלן 2 אופציות לסרטונים שיעשו בשבילכם את העבודה:

סרטוני תדמית קצרים – אין ספק שהפקה של סרטון דורשת לא רק הרבה מחשבה וזמן אלא לעיתים גם כמות נכבדת של כסף. לא כל מקום יכול להרשות לעצמו לשכור צוות צילום ועריכה וליצור סרטון ברמה גבוהה. ההצעה שלנו- סרטוני תדמית קצרים שיספרו בקצרה על המסעדה שלכם וימשכו את הגולשים להגיע אליה. חשוב שהסרטונים יהיו באיכות טובה ומצולמים ברמה גבוהה. חברות המפיקות סרטונים קצרים לרוב לא ידרשו מכם מחירים מופקעים. חשוב לזכור שסרטון קצר מדי לא יספיק להעביר את המסר וכן לא יהיה מספיק זכיר בעיני הגולשים וסרטון ארוך מדי יהיה מייגע ומתיש.

סרטוני how to – סרטוני how to הם מאוד פופולאריים ברחבי היוטיוב. אנשים כותבים בחיפוש כל מיני שאלות והם מקבלים מדריכים קצרים שיכולים לעזור להם בפתרון הבעיה. בתור בעלי מסעדה תוכלו להעלות סרטונים המדריכים את הגולשים איך להכין מנות מסוימות שאתם יודעים שהן אהובות על הלקוחות שלכם. כמובן שתוכלו להציג את עצמכם בתחילת הסרטון ולקשר אותו למסעדה שלכם. כך תרוויחו אהדה בקרב הגולשים וכן לקוחות נוספים.

 

העלאת סרטונים מהמסעדה - ספיישל

פרסום באמצעות גוגל אדוורדס

באמצעות מערכת גוגל אדוורדס יש לכם אפשרות לקדם את המסעדה באמצעות מודעת וידאו שתופיע עם סרטונים אחרים (כמו למשל לפני שירים). ישנן 2 אפשרויות לשימוש בפלטפורמת פרסום זו: מודעות  TrueView בסרטון, או מודעות TrueView Video Discovery. משתמשים בפורמט של TrueView על מנת לקדם תוכן וידאו לפני סרטונים אחרים ביוטיוב. לאחר 5 שניות ניתנת האפשרות לדלג עליהן. המפרסם יחויב בתשלום כאשר הצופה יצפה ב-30 שניות מהסרטון או בכל הסרטון אם אורכו פחות מ-30 שניות, או כמובן יבצע איזה שהיא אינטראקציה עם הסרטון כמו לחיצה עליו. מודעות  TrueView Video Discovery נועדות לקידום סרטון במקומות בהם מחפשים תכנים- לצד תוצאות החיפוש האורגני ולצד סרטונים קשורים לתוכן שנראה עכשיו בסרטון. מודעות אלו כוללות תמונה ממוזערת, כותרת, שם הערוץ ומספר צפיות.