תהליך העבודה שלנו

תהליך העבודה בספיישל הוא מתכון לעליית מדרגה. כל שלב הוא מרכיב משמעותי בתוצר הסופי ואנחנו נלווה אתכם בצורה יסודית כדי להבטיח שבסוף תצאו עם אתר שתואם את הסגנון, הצרכים והמטרות שייחודים לכם.

בשלב האפיון יהיו לנו הרבה שאלות. נרצה להבין איך עובד העסק שלכם ומה המטרות שלו. החל מסוגי החיבורים השונים ועד להיכרות מעמיקה עם הקהל שלכם, ההיסטוריה וכל הפרטים הקטנים. 

ברגע שיש לנו מסמך אפיון מסודר, ניתן לפתח קונספט ושפה ויזואלית לדף הבית ועמודים נבחרים. הכל כמובן בהתכתבות ובהתאמה לסגנון הייחודי שלכם. זה השלב שבו הסטודיו באמת נכנס לפעולה והקסם מתחיל לקרות.  

 

באישור שלכם, העיצוב הסופי עובר למחלקת הפיתוח שאחראית על בניית האתר. הצוות שלנו יטמיע את העיצוב גבי מערכת מתקדמת לניהול תוכן ויציב את האתר בסביבת פיתוח זמנית שרק אתם תוכלו לראות.

 

אנחנו נזין עבורכם את כל התוכן באתר. פעולות כגון העלאת טקסטים, חיתוכי תמונות והתאמות נדרשות יבוצעו בשלב זה.

בשלב זה מתבצע סבב קפדני של בדיקות ותיקונים בהתאם. אנחנו סורקים את האתר ביסודיות, מחפשים תקלות וכמובן מתקנים.

 

אנחנו מייצרים עבורכם את תנאי הפתיחה הטובים ביותר להתקדמות מהירה בתוצאות החיפוש של גוגל. נדאג שגוגל יראה, יזהה ויכיר אתכם בהקדם האפשרי. במידה ואתם עוברים מאתר ישן לאתר חדש, נוודא שמהעבר יבוצע ללא פגיעה בדירוג הקיים.

 

האתר שלכם עולה לאוויר ואנחנו ממשיכים ללוות אתכם. באחריותנו להבטיח שהאתר תקין ופעיל בכל רגע. מנהל\ת הלקוחות שלכם יהיה זמין עבורכם בכל עת ויספק עזרה, ייעוץ ותמיכה מקצועית – כולל גם הדרכה מפורטת על אופן השימוש (לא נדרש ידע טכני).

 

האתר באוויר והגיע הזמן להביא אליו לקוחות. לרשותכם עומדות מערכות פרסום אוטומטיות, פיצ'רים מגוונים של שליחת הודעות ונוטפיקציות, מועדוני מנויים ואמצעים נוספים להגברת החשיפה ותנועת המבקרים באתר.